• Свеж
Смарагд Вирџинија Кикирики, Мед Печени, оз

Смарагд Вирџинија Кикирики, Мед Печени, оз

DEN 190.40
Стока
Достапно е за нарачката

Нашите екстра големи кикирики се печат во мали серии со нашата слатка глазура од мед. Овие ореви доаѓаат во торба што може повторно да се затвори, така што остануваат свежи за подоцна и лесно се земаат во движење. Смарагд жетви само највкусни, најкрцкави, висококвалитетни ореви. Нашата тајна е во нашето уникатно зачинување и изразено крцкање што го обезбедува секој орев. Без оглед на приликата, Смарагдот ја има специфичната орев што ја барате. Екстра големи, екстра крцкави Кикирики Од Вирџинија со слатка глазура од мед. 5гр протеини по порција за енергетски поттик. Потврден Не-Гмо Проект; Сертифициран Без Глутен; без вештачки бои или вкусови. Вкусна слатка и солена закуска. 10 мл вреќа што може повторно да се затвори за да се одржат свежи кикирики за подоцна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата