• Свеж
Уникатни поволни цени за крзно од крзно со патент, крал, крем

Уникатни поволни цени за крзно од крзно со патент, крал, крем

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Направено од 100% полиестер за микрофибер, оваа нејасна меки перница му помага на вашата перница за кревети. Оваа украсна перница има долга, тесна конструкција која нуди удобна поддршка за читање, гледање телевизија или фаќање на моќност. Без разлика дали го ставате на вашиот тросед за сесија за гледање на лошо гледање или во просторијата за гости за дополнителна цртичка на стил, оваа мека покривка за фрлање перници ќе додаде луксузен шарм и здружение што сигурно ќе ги сакате. Плус, затворањето на патентите помага да се обезбеди вклопување во прилог додека се осигурате дека капакот е лесно да се отстрани за удобно чистење. Машинско миење нежно во ладна вода или суво чисто. Измијте одделно од други предмети за да избегнете мешање во боја. Не бели. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени со перница со крзно од крзно со патент, крал, крем изработен од 100% полиестер за микрофибер. Различни дизајни на ткаенини од две страни. Долга коса бушаво крзно крзно на предната и мека кадифе на задниот дел. Отстранлив капак со затворање на патент. Вклучува шами за перници од 2 парчиња (не е вклучена перница). Земја на потекло : Увезен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата