• Свеж
Хеи_к Розова Облека За Женска Облека За Жени Пролет Бохо Секојдневен Моден Ракав Фустан За Одмор Големи Димензии

Хеи_к Розова Облека За Женска Облека За Жени Пролет Бохо Секојдневен Моден Ракав Фустан За Одмор Големи Димензии

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Фустан За Жени Пролет Бохо Секојдневен Моден Фустан Со 3/4 Ракави За Одмор Опис На Големи Димензии. Фустанот На Плажа Доаѓа Со Прекрасно Мека И Дише Ткаенина, Давајќи Ви Добро Чувство На Кожата И Правејќи Да Се Чувствувате Супер Удобно Во Летните Денови. Прилики-Погодни За плажа,патување, работа, секојдневно, секојдневно и забавно,лесно облекување нагоре или надолу!Explights-убав едноставно фустан за лето! Класичен тркалезен врат, миди должината со нивоа на дизајн го прави сарафанот помалку единечен-Нега-Машина/ Рачно перење, не белило, висат или линија суво, ниско железо кога е потребно. информации за производот : Пол : Женска Прилика : Случајна Должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 опсег На Грешки Во Женскиот Фустан 1-3cm Size Bust Shoulder Sleeve Length S94cm/37.01"39cm/15.35"53cm/20.87"130cm/51.18"M100cm/39.37"40cm/15.75"54cm/21.26"131cm/51.57"L106cm/41.73"41cm/16.14"55cm/21.65"132cm/51.97"XL112cm/44.09"42cm/16.54"56cm/22.05"133cm/52.36"XXL118cm/46.46"43cm/16.93"57cm/22.44"134cm/52.76"XXXL124cm/48.82"44cm/17.32"58cm/22.83"135cm/53.15"XXXXL130cm/51.18"45cm/17.72"59cm/23.23"136cm/53.54"XXXXXL136cm/53.54"46cm/18.11"60cm/23.62"137cm/53.94"?Ткаенина : мека и лесна, еластична ткаенина за пролет, лето и fall. ♞Точно на Големината : летен плус големина фустан за жени со стандардна големина ВО САД ОД XL ДО 5 XL. ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка. ♞Лесно За Спарување : женскиот плус големина есенски фустан совршено одговара на вашата капа на плажа, хеланки, чизми и потпетици, лесно може да се облече за состанување со ѓердан, погоден за работа, забава, одмор, секојдневно и ноќно излегување. Совршен за fall и зима!!. ♞Течен Лесен Макси Фустан! Без Разлика Каков Стил Сте, Овој Макси Сарафан Е Добар Избор За Вашето Лето. Живописните Бои Можат Совршено Да Ја Покажат Вашата Личност И Да Направат Да Се Чувствувате Сигурни. ♞Прилики : Совршен За фотосесија, одмор, патување, плажа, крајбрежје, меден месец, свадба, викенд, танц, состанок, ноќно излегување, лежерно, СКАРА, социјални настани, семеен состанок, забава, роденден, костим, сценски перформанси, прослави, шопинг, улица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата