• Свеж
Кикирики Женски И Женски Плус Базен Ден Снупи Спиење Џогери

Кикирики Женски И Женски Плус Базен Ден Снупи Спиење Џогери

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Убав избор! Додадете кул додаток во вашата пријатна колекција со овие џогери инспирирани од кикирики! Покриени со забавен графички принт, овие џогери со графички принт имаат и еластичен струк и опуштено вклопување за лесно облекување. Спарете се со вашата омилена маичка или дуксер за ден на извршување задачи или ноќ на гледање на вашите омилени филмови. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина М. Одговара : Опуштено. Пораст : Висок пораст. Затворање : стил на повлекување; еластичен струк со врвка за влечење. Џебови : Два странични џебови. Карактеристики : Allover печати. - Кикирики. Сите Права Се Задржани. Кикирики Џогери За Жени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата