• Свеж
Fablon Marbre Gold Leadive Film сет од 2

Fablon Marbre Gold Leadive Film сет од 2

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете гламурозна завршница на мебел и рамни површини со овој faux мермер лепило филм. Златните и сивите нијанси се комбинираат за да го создадат овој зачудувачки дизајн. Филмот за лепило од злато со злато содржи 2 парчиња кои секоја мерка 78,74 x 17,71 инчи. Златен мермер инспириран со лепило. Самолепливо декоративен филм. Може да се примени на поголемиот дел од рамните површини. Идеално за уметности и занаети или DIY проекти. Брзо и економично решение за освежување на површините. Доаѓа на два чаршафи 78,74-во x 17,71-во.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата