• Свеж
Време и трајно плетен фустан без ракави

Време и трајно плетен фустан без ракави

DEN 358.08
Стока
Достапно е за нарачката

А+ за лесен стил! Времето и Tru плетениот фустан без ракави нуди максимална мода за минимален напор со опуштен, стил на замав. Останете кул и удобно во овој супер мек женски плетен фустан. Носете со сандали за обичен ден надвор или пар со чизми за трендовски ноќен изглед. Без разлика дали го носите овој фустан соло или со координативна јакна, е целогодишно парче со безвременска привлечност. Овој фустан без ракави е најдобар избор за вас. 95% рајон, 5% спандекс. Женски фустан. Истегнување плетено измислица. Опуштено, стил во стил на замав. Две странични џебови на цвест. Без ракави. Деколте со ребрести лажички. Миди должина, хитови на колено; Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво ниско, средно железо. Направено во Виетнам.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата