• Свеж
Домашни основи со средна тешка тежина винил обложена челична помошничка полица, сребро

Домашни основи со средна тешка тежина винил обложена челична помошничка полица, сребро

DEN 3199.84
Стока
Достапно е за нарачката

Од хаотичен и стресен до уредно и организиран. Сега можете да го скротите вашиот надвор од контролниот кабинет еднаш засекогаш со оваа помошничка полица. Полицата во рамките на полицата, таа нуди двојно од корисноста на вашиот простор во кабинетот. Подигнатата платформа ги предвидува вашите предмети на врвот што го олеснуваат да го грабнете она што ви треба во џифи, додека празниот простор под единицата за полици обезбедува паметно складирање. Користете го горниот дел за да се ставаат плочи, чаши и чинии и чувајте кујнски гаџети под него. Надвор од кујната, можете да ја користите во бањата за да чувате шишиња со лекови, шишиња со парфеми и многу повеќе. Зголемете го вашиот простор за складирање со поставување на полицата на шалтер или во кабинет : Зголемената површина ви овозможува да ставате стакло, чаши, плочи, шишиња со лекови на врвот, со дополнителен простор под уште повеќе складирање. Мал профил одличен за мали простори : елегантниот дизајн трае малку простор, што го прави одличен за мали станови, домови и многу повеќе . доаѓа целосно собрани : не се потребни алатки за инсталирање. Единицата е целосно склопена за да можете да затегнете повеќе во вашиот дом веднаш штом ќе ја извадите од кутијата . дизајнирано да го сакате и да трае : Направено од траен челик, нуди рамна површина на врвот со винил облога за да спречите 'рѓа за да спречите' рѓа . Елегантната големина е одлична за мали простори, а разноврсната конструкција ви овозможува да ја користите во сите области на домот или канцеларијата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата