• Свеж
Камелеонски Тонови На Бои Комплет За Полнење Мастило, Ладно Сиво ЦГ 25мл

Камелеонски Тонови На Бои Комплет За Полнење Мастило, Ладно Сиво ЦГ 25мл

DEN 255.20
Стока
Достапно е за нарачката

Ова мастило за полнење е дизајнирано да работи со Камелеонски Тонови на Бои - иновативен систем за маркери базиран на алкохол што ви дава можност да го промените тонот на бојата на вашето пенкало. Секој комплет за полнење доаѓа со инјектор за мастило што овозможува прецизно, чисто полнење на маркерот-продолжете да го користите вашиот омилен маркер без проблеми! Доволно за целосно полнење пенкало 8 до 10 пати, нетоксично, Со Низок мирис.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата