• Свеж
Удобност Класици Микрофибер Виолетова Лист Во собата Со Странични Џебови За Складирање, Кралицата

Удобност Класици Микрофибер Виолетова Лист Во собата Со Странични Џебови За Складирање, Кралицата

DEN 479.84
Стока
Достапно е за нарачката

Намалете го нередот покрај креветот Со Класици За Удобност Микрофибер Лист Поставен Со Странични Џебови за Складирање. Овој мек и мазен сет од микрофибер е природно без брчки и обезбедува совршена удобност и функционален стил за вашата соба. Вградениот лист има еластична пластика од двете страни што помага да се организираат вашиот мобилен телефон, таблет или клучеви со тоа што ќе ги држите на дофат. Овие листови од микрофибер имаат антимикробен третман за здравје и благосостојба - убива и спречува таложење бактерии, помага во намалување на мирисите и ја подобрува хигиената. Овие листови се исто така оеко-ТЕКС сертифицирани, што значи дека не содржат никакви штетни материи или хемикалии, обезбедувајќи квалитетна удобност и благосостојба. Комплетот вклучува : 1 Рамен Чаршаф, 1 Вграден Чаршаф и 4 Навлаки за Перници (2 Во Близнак/Твинксл). Вградениот чаршав се вклопува до душек од 14 инчи. Удобност Класици Микрофибер Лист Поставен Со Странични Џебови За Складирање : Комплетот Близнаци Вклучува : 1 Рамен Лист (66"W x 96"L), 1 Вграден Лист (39"W x 75"L + 14"D), 2 Стандардни Навлаки За Перници (20"W x 30"L), Големина На Џеб (13,5"W x 6"H). Комплетот близнак XL Вклучува : 1 Рамен Лист (66"W x 102"L), 1 Вграден Лист (39"W x 80"L + 14"D), 2 Стандардни Навлаки За Перници (20"W x 30"L), Големина На Џеб (13,5"W x 6"H). Целосниот Сет Вклучува : 1 Рамен Лист (81"W x 96"L), 1 Вграден Лист (54"W x 75 " L + 14"D), 4 Стандардни Навлаки за Перници (20"W x 30"L), Големина На Џеб (13,5"W x 6"H). Сетот на кралицата Вклучува : 1 Рамен Лист (90"W x 102"), 1 Вграден Лист (60"W x 80"L + 14"D), 4 Стандардни Навлаки за Перници (20"W x 30"L), Големина На Џеб (13,5"W x 6"H). 100% Полиестерски Микрофибер. Вградениот Лист Има Еластични Странични Џебови За Складирање. Двете страни имаат еластични џебови за организирање на ќелијата, таблетот или клучевите итн. Оеко - текс сертификација # 2019ок1325 аитекс. Природно Без Брчки. Затворање На Навлаки За Перници : Едната Страна Отворање. Машина За Перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата