• Свеж
Сива Пневматски 0. во. Вози . Тој Возач

Сива Пневматски 0. во. Вози . Тој Возач

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Сивите Пневматски Хексадецимални Возачи се дизајнирани да работат со алатки за удар и исто така се термички обработени за да обезбедат правилна рамнотежа на силата и издржливоста.Карактеристики : .Тие се направени од висококвалитетна легура (хром-молибден).Тие се термички обработени за да обезбедат правилна рамнотежа на силата и издржливоста.Дизајниран да работи со алатки за влијание.Секогаш носете безбедни очила кога користите Алатки За Удар.Користете само соодветно усогласени фракциони или метрички големини.Големини-Диск Крај 0.51 во., Приклучок Крајот 0.83 во., Должина 1.38 во.Димензија - 1/4 во. Возење х 5 мм Хексадецимален Возач.Тежина на предметот-0,200 фунти.- SKU : MDCO8974 SOC 5 MM 1/4 D IMP ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН МАШКИ БЛК.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата