• Свеж
Рачна Пумпа За Билге Со Висок Капацитет

Рачна Пумпа За Билге Со Висок Капацитет

DEN 415.84
Стока
Достапно е за нарачката

Компактен, ефикасен и без одржување. Тивко трчање, без вибрации. Палење заштитено без изгореници кога ќе се исуши. Карактеристики позитивна основа за цедилка за заклучување, Ексклузивно Правило тесни тефлонски заптивки, мотор со водено ладење, анти-воздушно заклучување и вратило од нерѓосувачки челик. Целосно потопно. За употреба на комерцијални и чамци за задоволство. Фитингот преку трупот е модел #59, 90 адаптер за лактот е модел #58. Користете прекинувач адаптер 64 за сите модели, но 15А. Моделите 14а, 15А и 16А имаат двоен изолиран мотор, работно коло од најлон/фиберглас, куќиште од ацетална смола отпорно на топлина и ќе работи 100 поладно. Овие модели се со димензии 7-1/4 " х 4-7/8". Мфг# 15А УПЦ# 042237083500 Правило Рачна Пумпа За Наплата Со Висок Капацитет : Дизајнирана за најтешките апликации. Дизајниран за производство на највисок капацитет на располагање за пумпа нејзината големина. Злато серија пумпи функција 5-годишна гаранција.Засилувачи : 4.8.Стандардна Серија. ГПХ : 1500. Црево : 1-1/8". Волти : 12.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата