• Свеж
Лесни улични шифонски пумпи

Лесни улични шифонски пумпи

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Класично стилизирана пумпа, шифон по лесна улица ве носи од еден ден во канцеларијата до една ноќ на градот. Со својата подлога и супер флексибилна надворешна плоча, ќе заборавите дека го имате. Подготвена влошка. Класичен дизајн на пумпа. Лизгање на затворање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата