• Свеж
Производи за ладење нов радијатор

Производи за ладење нов радијатор

DEN 2719.84
Стока
Достапно е за нарачката

Дизајнирано да се формираат и да ги функционираат сите потребни фитинзи или хардвер се вклучени јадрото е стандард во индустријата - Карактеристики од 26 милиметри 4 ладилници од не'рѓосувачки челик што е OEM стандарден автоматски ладилник за пренос : со ладилник за пренос. Боја/финиш : Фабрички финиш. Fit Fit : Direct Fit. Продадена количина : продадена индивидуално. Препорачана употреба : ОЕ замена. Резервоар материјал : Пластичен резервоар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата