• Свеж
Патување Колекција Жени Аделаида Широка Ширина Ѕиркаат Пети Лизгање На Блок Пета Сандали

Патување Колекција Жени Аделаида Широка Ширина Ѕиркаат Пети Лизгање На Блок Пета Сандали

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Лизгајте во нешто шик оваа сезона Со Колекцијата Аделаида Со Патување. Овој стил со широка ширина се одликува со мек вегански велур материјал обложен со обложена подножје за совршено вклопување. Ѕиркаат-пети и покриена блок пета го издигнува изгледот. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Ѕиркаат. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Вештачки Велур. Надворешен Материјал : Синтетички. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата