• Свеж
Премиерот PBAD Излез Жолта Адаптер

Премиерот PBAD Излез Жолта Адаптер

DEN 191.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овој Главен 3-Излезен Адаптер може да се приклучи директно во ѕиден штекер или во продолжен кабел со една чешма со цел да обезбеди напојување на 3 алатки или апарати со вкупно оптоварување од 15 Засилувачи. Има дополнителна предност што приклучоците се поставени под агол од 90° едни од други за да спречат преголеми приклучоци од типот на трансформатор да ги блокираат другите приклучоци. 1875 Вати; 15 Засилувачи; 125 Волти. Име На Брендот : Премиер. Тип На Приклучок : Заземјен. Број На Продажни места : 3 продажни Места Тип На Производ : Адаптер. Заштита Од Пренапони : Не. Број Во Пакет : 1 Пк Вати : 1875 Вати Боја : Жолта. Тип На Пакување : Блистер Пакет. Волти : 125 волти Внатрешен или Надворешен : Внатрешен. Засилувачи : 15 засилувачи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата