• Свеж
Уникатен разбој каранфил Единбург Гроздобер геометриски област килим или тркач

Уникатен разбој каранфил Единбург Гроздобер геометриски област килим или тркач

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Класичниот изглед на колекцијата во Единбург е сигурно да и ’позајми достоинствена атмосфера на вашиот дом. Со низа бои и обрасци за избор, таму е килим за да одговараат на скоро секој вкус во оваа колекција. Овој килим во Единбург ќе го врзува декор на вашиот дом заедно со класа и неверојатен стил. Црна/12 '2 x 16' 0. Полипропилен. Машински изработени. Област килим. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,5 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата