• Свеж
Сора домашен реверзибилен душек со футон, големина на кралицата

Сора домашен реверзибилен душек со футон, големина на кралицата

DEN 1695.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опуштете се во стил на овој душек Футон со големина на кралицата. Овој душек Futon има пополнување на конструкција на пена завиткана од памук за максимална удобност. Ткаенината со чипка на чипка му дава на Футон „софа-како“ изглед. Удобниот дизајн лесно може да се склопи за софа или кревети. Стилско издржливото полиестерско покритие на тапацир и двоен гел им овозможува на овој душек да биде реверзибилен и не бара покритие. Рамката не е вклучена. Димензии : Дебела 60 инчи широк x 80 инчи длабок x 12 инчи. Материјали : полиестер, пена, памучно влакно, полиестерско влакно. Опфатен во траен полиестер во тапацир. Пополнете материјал : пена, памучно влакно, полиестерско влакно. Инструкции за нега : Исчистете го местото со ладна вода и благ детергент. Да се ​​зголеми експанзијата на мемориската пена; Извадете од пакувањето во рок од 72 часа од приемот. Овој производ пристигнува многу цврсто спакуван. Ве молиме, отпакувајте и оставете 48 часа за овој производ да се врати во првобитната форма. Да се ​​запечатуваат во пластично пакување понекогаш ставаат мириси на мириси. Неколку часови емитување обично го отстранува мирисот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата