• Свеж
Creative Sware Clear Plastic со 4-секција на чипови и натопи сервер

Creative Sware Clear Plastic со 4-секција на чипови и натопи сервер

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Совршено за забави и забава, овој сервер има чинија од 16 унца и лента со четири сектори со преголем раб што спречува истурање и делува како рачка. Копајте ги вашите омилени чипови, натопи и други закуски со овој чип и сад за натопи од Creativeware. Со четири секции за закуски и интегриран сад за натопи, ова е лесен за употреба и ефикасен начин за уживање во вашите омилени натопи и закуски сите одеднаш cretive ware јасен пластичен чип и натопи за чип и натопи : преголем раб за да се спречи истурање. РИМ делува како рачка. Чинија од 16 мл и фиока за 4 секции. БПА бесплатен акрилик. Само миење на рацете.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата