• Свеж
Маичка за машка фустан тенок фит деловни обични кошули шарени кошула со долги ракави за мажи за мажи

Маичка за машка фустан тенок фит деловни обични кошули шарени кошула со долги ракави за мажи за мажи

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Детали за производот Ако фаворизирате едноставна прилагодена шарена кошула Верно, верзијата на Верно е убав избор- ќе расипе обичен костум и ќе додаде интерес за вашата облека. Кошулата е стручно прилагодена од ткаенината од полиестер и памук во тенок вклоп, вдишувачки и удобно да се носи цела година. Карактеристики на производот - обрасци : лента - Содржина на ткаенина : Полиестер и памук - Тип на затворање : Копче - Фуд : Тенок вклопување - Деколте : Јака на вратот - полите : Комплет за манжетни : манжетни за копче за конвертибилно барел - Должина на ракавот : Долги ракави со прилагодливи манжетни за копчето - Стил на ракав : ракав со манжетни - јака : класична широка јака со престојување на јака - стил : формално/ случајно - совршено вклопување : точни големини на вратот и ракавот. - Сезони : Пролетната машина што може да се пее; не е потребно суво чистење . Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот. Ви благодариме за разбирањето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата