• Свеж
Ботанички мосички карпи форми Апстрактна графичка уметност Нераспорен уметнички печати wallид уметност

Ботанички мосички карпи форми Апстрактна графичка уметност Нераспорен уметнички печати wallид уметност

DEN 2601.60
Стока
Достапно е за нарачката

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на карпи, камчиња, ботанички, лози, растенија, лисја, мов, природа. Дизајн од Јоцелин Бенфорд. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата