• Свеж
Шорцеви за обука на Зевс во Рејбок за мажи

Шорцеви за обука на Зевс во Рејбок за мажи

DEN 272.00
Стока
Достапно е за нарачката

Земете игра. Подигање тегови или трчање, без оглед на тренингот, шорцевите на Зевс на Рибок се подготвени да одат. Брзо сушење, ткаенина за влага, ве одржува уште повеќе фен. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. влечење на стилизирање; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Две отворени странични џебови. Лесна, ткаенина што ја гуши влагата брзо се суши и ве одржува удобно подолго. Рефлексивно лого на задниот дел од половината; Лого на левата нога. 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. Рибок Зевс за обука шорцеви за мажи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата