• Свеж
Arizona Diamondbacks женски кратки ракави графички мета

Arizona Diamondbacks женски кратки ракави графички мета

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Покажете му на вашиот тим гордоста во оваа графичка графичка кратка ракав на Arizona Diamondbacks. Има модерен изглед кој ве одржува стилски во белезниците или улицата. Оваа графичка мета V-врат е направена со мека памучна ткаенина и има потресено лого на тимот на предната страна. Достапно е во низа женски големини. Arizona Diamondbacks lightенски кратки ракави графички мета : женски графички мета. 100% памучен материјал. Изработка на бебиња Jerseyерси. Вграден стил. V-neckline. Кратки ракави. Машинско миење ладно. Достапно во S, M, L и XL.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата