• Свеж
Комплет за Wallидови на Wallидови на Washington Washington, DC Cityccape

Комплет за Wallидови на Wallидови на Washington Washington, DC Cityccape

DEN 440.48
Стока
Достапно е за нарачката

Овој wallид на Wallидот на Washington DC Skyline е совршен за loversубителите на политиката! Историскиот град е отпечатен во нијанси на црна и сива боја за модерен стил. Комплетот за Wallидови на Wallидот на Wallидот на Washington, DC, содржи 5 парчиња на 1 лист што мери 17,5 x 24 инчи. Кора и стап, резициониран; Безбедно за wallsидови : Секогаш отстранлив и не оставајте леплив остаток; Се држи до најзначајни, рамни површини; Доаѓа на еден лист од 17,5-во x 24-во; Содржи 5 парчиња; Декларацијата на Wallидот на Вашингтон ДЦ Сити Скај.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата