• Свеж
Чудо од женски француски тери -вратоврска џогери со џебови со џебови

Чудо од женски француски тери -вратоврска џогери со џебови со џебови

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Cravирка удобност со стилски спин? Лизгајте се на францускиот тери џогерс на C. Wonder и подгответе се да се движите без напор во текот на денот. Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/30% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 29 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ocketsебови : 2 џебови со инсем имаат најважни работи. Карактеристики : Еластична лента за половината со врзана вратоврска за дополнителна удобност; Ултра-мека, лесна француска ткаенина Тери се спротивставува на намалувањето. За изгледот : Размислете лесно и удобно со омилените мета и прилики - добредојден класичен летен стил. Frenchенски француски Тери џогери од В. Чудо. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напор стилови за работа и играјте .. Погледнете го чудото за сето тоа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата