• Свеж
Персонализирана тркалезна само -машка гумена марка - Бучанан

Персонализирана тркалезна само -машка гумена марка - Бучанан

DEN 322.72
Стока
Достапно е за нарачката

Создадете сопствен дизајнер лесен за употреба персонализиран печат за само-машка гума. Само едноставен печат создава јасен јасен впечаток секој пат. Изградена подлога со мастило за мастило, така што нема хаос без гужва. Најмалку 15.000 отпечатоци пред да ви треба повторно да се реинки. Персонализиран печат за само-залетување . 1 5/8 "Дија. Површина на отпечаток . Притиснете за јасен, јасен впечаток секој пат . најмалку 15,000 отпечатоци пред да се реинкираат . Ако впечатокот станува светлина, само испуштете го Касета со мастило и додадете неколку капки мастило.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата