• Свеж
11â ”СВЕТСКИ СВЕТСКИ LED осветлен снежен човек со дрвена маса Топ Божиќна декорација

11â ”СВЕТСКИ СВЕТСКИ LED осветлен снежен човек со дрвена маса Топ Божиќна декорација

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Wearing a holiday top hat and wintry scarf this smiling snowman is happy to bring a festive frosted tree completed with lights while the glitter swirls beneath him in radiant holiday hues perfect for any room this holiday season LED lighted Tree attached to right hand by wire Filled with Течен и холографски вртливиот сјај се наоѓа на врвот на снегулката украсена база 3,75 "во дијаметар што е удобен вклучен/исклучен прекинувач лоциран на дното на основата за употреба во затворен простор, бара само (3) â €" ААА "Батерии" не вклучени димензии : 11 "H x 5 " w x 3.75 "d материјал (и) : акрилик/сјај/пластика/жица LED осветлување, сјајни акценти, само во затворен употреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата