• Свеж
Легендарниот тексас на Ли Машки редовни директно пет фармерки од џеб

Легендарниот тексас на Ли Машки редовни директно пет фармерки од џеб

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Легендарниот тексас на Ли Легендарниот тексас редовно директно пет џеб фармерки Ли Легендарниот тексас Редовен права фармерки се класичен Jeanан од пет џебови направени со удобност, издржливост и неспоредлив квалитет во секој бод. Дополнителни детали за дизајнот вклучуваат иконски хардвер и копче. Носете ги со омилениот пар чизми за одличен, целодневен изглед. Пет џебови. Додадено истегнување. Копче и летање со патент. Ли иконски хардвер. Ли иконски џеб на колкот. Памук 99%, спандекс 1%. Стил#2028943.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата