• Свеж
Копчиња за маж и големо маж со долги ракави за маж, надолу со кошула од фланел

Копчиња за маж и големо маж со долги ракави за маж, надолу со кошула од фланел

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Изработено со крајната мешавина од памук, копчето за истегнување на долгиот ракав на Чапс, надолу, дава удобен дел, додека носи груб изглед на која било облека. Благодарение на измислицата во три мешавини, нема намалување по миењето и еластанот обезбедува многу истегнување за тие активности на отворено. Спарете го ова со вашиот омилен чипс тексас или чино. Истегнување ткаенина. Необјавено одговара. Табулаторот за кожни чапи на џебот на градите. Џеб на левото градите. Машина за перење. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата