• Свеж
Транзициска област килим цветна крема дневна соба лесна за чистење

Транзициска област килим цветна крема дневна соба лесна за чистење

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Овој килим за преодно цвеќе има диви цвеќиња како чипката на кралицата Ана во убава низа. Прекрасни пастелни бои за осветлување на секоја просторија. Дополнува фарма, излитена шик стил. Издржлива конструкција за траен квалитет. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Место чисто со вода кога е потребно. Место чисто со вода кога е потребно. Транзициски килим од 8x10 (7'10 '' x 10'2 '') Цветен крем дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен преоден стил со примарна сенка за крем. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата