• Свеж
Црвена црна црна биволска мрежа за Божиќни ленти, полиестер, во

Црвена црна црна биволска мрежа за Божиќни ленти, полиестер, во

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Празникот за празници за празници за печатење на мрежи додава одредена текстура на свеченостите! Оваа декоративна мрежа е разноврсен елемент за украси што може да облече кој било подарок, венец или централен дел. Плус, погодното валано дизајнирање го прави лесно распределбата и сечење за да можете да ја користите оваа мрежа секогаш кога креативноста ќе се појави за да го направи празникот на вашето семејство светла. Бројот на начини за користење на празник за празници за печатење на мрежни мрежи е ограничен само со вашата имагинација! Користете го сам или обидете се да го комбинирате со други бои на мрежа за свој уникатен изглед. Прославете го најубавото време во годината со подготвување на вашиот дом за Божиќни собири со нашата колекција на производи за време на празници. • Време на одмор празнични отпечатоци од мрежни мрежи, 18 инчи • Користете за додавање текстура и боја на подароци за одмор и декор • Погодното валано дизајнирање го прави лесно дистрибуирањето и сечење на лесно • Користете за да додадете дополнителна талент во завитканите подароци • Создадете венци, центри или цветни аранжмани Користење на повеќе бои • Совршено за оние кои уживаат во изработка и украсување • Материјал на производот : 100% полиестер. • Одлично за украсување на вашата елка!. • Совршен за корпи за подароци!. Време на одмор.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата