• Свеж
АЛ1ВЕ МАНСКИ МОНСКИ МУКСКИ МУСКИ ТОП

АЛ1ВЕ МАНСКИ МОНСКИ МУКСКИ МУСКИ ТОП

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Подгответе се за тие претставници! Овој маж без ракави од Al1ve ја има технологијата за влага за влага за да ве одржи суво во текот на тренингот или теретаната. Совршен додаток на вашата активна облека! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Екипаж; лента за вратот за удобност. Без ракави. Логото на логото. Технологија за губење. Контраст -бод кај полите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки резервоар без ракави на врвот од Al1ve.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата