• Свеж
Бесплатно собрание на мажите секојдневно копче надолу со кратки ракави

Бесплатно собрание на мажите секојдневно копче надолу со кратки ракави

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Класик оди модерна. Копчето надолу од копчето за бесплатно склопување во ексклузивно печатење, го комплетира вашиот изглед со без напор. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Класично вклопување што изгледа остра и е навистина удобно. Јака : јака од копчето. Затворање : стил на пуловер; Плакета со седум копчиња. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : Поделете го грбот со плетенка за кутии за лесно вклопување; Кошула полите. Копче за кратки ракави за кратки ракави од бесплатно склопување. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата