• Свеж
Уникатни поволни цени за шатори пластични штипки со кука за кампување крошна

Уникатни поволни цени за шатори пластични штипки со кука за кампување крошна

DEN 266.56
Стока
Достапно е за нарачката

Уделот на шаторот е дизајниран со квадратен врв, што е погодно за чекање; На врвот има кука за јаже. Широко се користи на разни места, како што се плажи, песок, тревник, почва и така натаму за да ги поправите шаторот за кампување, крошна, пикник -душек, тарпи за дожд, ткаенина мрежа, софа за надувување на отворено, итн. Овие пластични копнени штипки се водоотпорни, ветерници за ветерници , отпорен на корозија, лесен, лесен за носење, издржлив и не е лесен за свиок. Пегите со светла боја се лесни за наоѓање на земја. Поправете го шаторот на шаторот на земја со помош на чекан или тврд предмет. Ако сакате да го извадите, можете да користите чекан со кука за да го извлечете. Ве молиме, бидете внимателни со рацете кога ги користите овие копнени штипки. Единствени поволни цени за шатори пластични штипки со кука за кампување крошна 5 материјал : пластика. Широко користено на разни места. Лесен за носење. Лесен и издржлив. Водоотпорен и ветровит.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата