• Свеж
Ланко контакт со цемент злато финиш, квартал

Ланко контакт со цемент злато финиш, квартал

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Контактниот цемент CA-372 е бавно сушење, направете го-самиот степен на контакт со цемент, формулиран со гума од хлоропрена базирана на растворувач, за декоративни ламинати во природна боја. Гума од четка во нестабилен растворувач што се спротивставува на вода, топлина, масло, маснотии и најмногу хемикалии. Сите површини што треба да се врзуваат мора да бидат чисти, суви и без загадувачи како што се филмови за нечистотија, масло и маснотии. За станбена употреба, за да се врзуваат декоративни ламинати, countertops, дрво платно, иверица, формално и многу други слични и различни материјали. За затворено и на отворено. Бавно суво. Отпорен на топлина, вода и масло. Самостојно и сушење на воздухот. За домашна и професионална употреба. Силна адхезија и флексибилна завршница.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата