• Свеж
Покана патека за патеки со територија на територија

Покана патека за патеки со територија на територија

DEN 479.68
Стока
Достапно е за нарачката

Во Краг по територија, ќе бидете подготвени за авантура во одличното отворено. Оваа патика за пешачење има прилагодливо затворање на чипка и мрежи за дишење што се идеални за истражување. Издржлив чувар на гумени пети ги штити нозете, а удобната мида на Ева обезбедува поддршка. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : мрежа. Горниот материјал : мрежа. Материјал за надворешни работи : Ева (етилен винил ацетат). Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата