• Свеж
Sumbell Industries Детална гроздобер авион за патент графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Карл Хронек

Sumbell Industries Детална гроздобер авион за патент графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 3461.76
Стока
Достапно е за нарачката

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 големи : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : авион; Авиони; Возило; Транспорт; Дијаграм, патент, детално. Дизајн од Карл Хронек.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата