• Свеж
Аспект на реални аспекти на мажите за мажите со долг ракав за изведба на риболов

Аспект на реални аспекти на мажите за мажите со долг ракав за изведба на риболов

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Tee Realtree Aspect Men долги ракави за изведба на риболов е направен од рекреална (рециклирана) полиестер и ткаенина од мешавина на Spandex. Вграденото намалување на мирисот ви овозможува да останете сигурни. Оваа ткаенина од кошула обезбедува заштита UPF30+ заштита на кожата од штетно УВ зрачење. Останете кул и удобно со додадените мрежни инсерти во под -панелите и страничните панели. Носете ја оваа мета за риболов, истражување, вежбање или само дружење дома. Aspect Aspect Aspect Aspect Menive Long Reyve Performance Rybare Tee кошула : Реверзибилна. Ткаенината UPF 30+ ја штити кожата од штетно УВ зрачење. Анти-микробноа; Вградена технологија за намалување на мирисот за да се спречи растот на бактериите што предизвикуваат мирис. Победа; Се оддалечува од влагата од вашето тело за да ве одржи суво и удобно. Меш се вметнува под раце и странични панели. Капка опашка по полите за дополнително покривање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата