• Свеж
Поставата за подлога за сопирачки на дискот се вклопува во Избирање: 1992-1998,2000- MAZDA MPV

Поставата за подлога за сопирачки на дискот се вклопува во Избирање: 1992-1998,2000- MAZDA MPV

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Еволуција Z16 Керамички влошки за сопирачките со чиста возење се формулираат од подобрена поли-керамичка формула за сопирање без бучава. Сите влошки Z16 се направени со употреба на OEM позитивна технологија за мувла, комонирана и затегната за да одговараат на дизајнот на ОЕ, пост-излечени и термички изгорени за да се осигурат брзо пробивање и да вклучуваат двојни активни гумени сјајни за да обезбедат максимално намалување на бучавата. Поставете подлога за сопирачки на дискот се вклопуваат Изберете : 1992-1998,2000-2006 MAZDA MPV и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата