• Свеж
Artwall Dragos dumitrascu клучеви за имагинација v Artappealz Отстранлив wallидна уметност

Artwall Dragos dumitrascu клучеви за имагинација v Artappealz Отстранлив wallидна уметност

DEN 479.84
Стока
Достапно е за нарачката

Копчиња за уметност "Копчиња за имагинација v " Отстранлив wallиден уметност мурал од Драгос Думитраску е рачно изработен со потписот "Артапелц " Технологија, со отстранлив фото-Текс, печатење со висока дефиниција што е подготвена да виси во вашиот дом или место на бизнис и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Овој издржлив материјал е поддржан со лепило за еднократно користење што нема да остави леплив остаток на вашиот wallид и се испорачува во три-инчна картонска цевка што може да се користи за складирање и транспорт. Artwall Dragos dumitrascu "Копчиња за имагинација v" Artappealz Отстранлив wallидна уметност : Предмет : Пејзажи. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата