• Свеж
Бескрајна Loveубов смеа за перење алишта Фраза за ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност

Бескрајна Loveубов смеа за перење алишта Фраза за ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 40 x 1,5 x 17 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 големи : 30 x 1,5 x 13 x -во -во -голем : 40 x 1,5 x 17 преголема : 48 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : ливче, цвет, растение, цвеќиња, шема, фраза , Семејство. Дизајн од Лил Руе. Прво совршено во која било просторија за перење или просторија за миење . Текстот вклучува : Овој дом е исполнет со бескрајна loveубовна смеа и алишта.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата