• Свеж
Hallmark Signature Paper Honder Pop Up Up Rident Cartion

Hallmark Signature Paper Honder Pop Up Up Rident Cartion

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Посакувајте еден од вашите омилени луѓе среќен ден со картичка за шоу-запирање. Со едноставна порака и специјален дизајн кој има детално пробивање на 3Д еднорог, има многу простор да напишете своја нота внатре на еден од вашите омилени луѓе. Импресивна понуда за славење на која било посебна пригода, пријателите и семејството кои се сигурни да ги ценат сите специјални допири и ќе сакаат да ги прикажат во текот на целата година. Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Со возбудлив дизајн и искрено чувство, оваа картичка е совршен начин да го испратите најдоброто на еден од вашите омилени луѓе . Iridescent Shared Cover Cover карактеристики на акценти на злато фолија и „вие сте магични“ букви . Отворете ја картичката за магично изненадување поп -Уп од виножито, еднорог и starsвезди, со порака : „Ви посакувам ден тоа е исто толку неверојатно како и вие“.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата