• Свеж
Lee® Women'sенски Fle Motion Rugure Fit Bootcut Jean

Lee® Women'sенски Fle Motion Rugure Fit Bootcut Jean

DEN 442.24
Стока
Достапно е за нарачката

Оставете го на Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговара на гените на жената. Колекцијата Flex Motion уникатно одговара на секоја крива на жената и е направена со супер истегнување ткаенина што изгледа добро како што се чувствува. Flex Motion Rugual Fit Bootcut Jean има необврзувачки лента за половината за целиот ден удобност. Спортски редовно вклопување со отворање на подигање за да можете да ги извадите вашите омилени чизми од Cowgirl за вртење. Ултра удобноста, вклопувањето и стилот се соединуваат совршено за да го создадете вашиот Jeanан од соништата. Среден пораст. Редовно вклопување. Нога за подигање. Флексибилна, необврзувачка лента за половината. Супер истегнување ткаенина. 32 "основен инсим. 78% памук, 20% полиестер, 2% еластан. Стил #112339615.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата