• Свеж
Maybelline Color сензационална обликување на усните лагер, шминка од тули

Maybelline Color сензационална обликување на усните лагер, шминка од тули

DEN 111.68
Стока
Достапно е за нарачката

Maybelline Color сензационална обликување на усните, шминка за усни, црвена тула, поставете се за дефинирани и целосно акцентирани усни! Лесно дефинирајте ја формата на усната со сензационална обликување на усните во боја на Maybelline. Механичкото обликување на усните има вграден острилка за совршено дефинирање, поставување и пополнување на усните. Формулата за кремаста доказ, спречува крварење на кармин и пердуви за совршено дефиниран изглед на усните. 0,01 мл, достапна во 14 супер-заситени нијанси на нијанси кои координираат во боја од голи усни бои, како што се чисто голи и голи шепот до бои на темни усни, како што се богато вино и црвена тула. Maybelline Color Sentational Shaping Lip Liner шминка, црвена тула ги дефинираат усните со механичка, самоостварлива лагер на Мејбелин. Кремаста, не-смешна формула за лагер за усни спречува крварење и пердуви од кармин. Доаѓа во збирка на нијанси кои координираат во боја од голи до сливи. Исто така, достапно во јасно, што може да се користи како буквар за усни за да се направи кармин да трае подолго. Опциите за усни се бесконечни!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата