• Свеж
Беси и Барни Пинк лотос луксуз Екстра плишано крзно правоаголник правоаголник домашно куче

Беси и Барни Пинк лотос луксуз Екстра плишано крзно правоаголник правоаголник домашно куче

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Нашиот кревет за правоаголник на Сицилија го нуди истиот дизајн и удобност како и нашиот светски познат кревет за џебови. Дизајнирано со пет големи перници за докажување на вода. Овој уникатен дизајн рамномерно ја дистрибуира тежината на вашето домашно милениче спречувајќи го да крати. Нашиот избор на големина варира од мали до екстра големи миленичиња. На пр. Од Французите до Велики Данците карактеристики дизајнирани со пет големи перници за докажување на вода. Покривот е машина што може да се мие/пријателски за сушење. Реверзибилна (може да се користи во две различни страни). Долга трајна, дополнителна кадифен ткаенина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата