• Свеж
Алатка за изведба W 1 2 Д-р 6pt Приклучок

Алатка за изведба W 1 2 Д-р 6pt Приклучок

DEN 10544.00
Стока
Достапно е за нарачката

ПРИКЛУЧОК 15мм Карактеристики : Вдлабнати рабови. Отворите на штекерот се дизајнирани да го намалат заокружувањето на прицврстувачот. Хром челична конструкција од легура на ванадиум за цврстина и издржливост. Полиран никел хромирана завршница се спротивставува на корозија. Голем печат за брза идентификација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата