• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Sime Ribbed Plit Shuts, 2-пакет

Terra & Sky Women's Plus Sime Ribbed Plit Shuts, 2-пакет

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Трендовски плетени плетени шорцеви од Terra & Sky Доставете го вашиот сончев ден стил ладно и удобно, а овој два пакувања го олеснува зачувувањето! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 “и носи големина 1x. Одговара : Опуштено. Подигнување : Висок пораст. Затворање : Повлекување на стилизирање со еластична половината со врзана вратоврска за додадена удобност. Џебови : две странични џебови. Карактеристики : Ребреста текстура Две пакувања вклучуваат : два пара шорцеви. Womenенски плус големина со ребрести плетени шорцеви две пакувања од Terra & Sky.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата