• Свеж
Освежи Тес- женска обична мека ткаенина чипка атлетска патика во сина боја

Освежи Тес- женска обична мека ткаенина чипка атлетска патика во сина боја

DEN 367.84
Стока
Достапно е за нарачката

Достапно во црна и сина боја. Овие удобни лесни плетени ткаенини атлетски чипкани патики се лесни за удобност и стил. Тие се слатки, но толку удобни и лесни и лесно можат да се носат за многу прилики. Откако ќе ги облечете, нема да сакате да ги тргнете. Тие работат точно на големината. Плетена ткаенина, атлетска патика, работи вистинито до големината, бела ѓон, мека влошка, чипка нагоре, лесна, здив, јазик ПУ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата