• Свеж
Обединети ткајачи на Америка Трелис Југозападна област килими, сива боја

Обединети ткајачи на Америка Трелис Југозападна област килими, сива боја

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овој раскошен килим е дизајниран како безвременско уметничко дело со својот суптилен дизајн и избледени бои. Прекрасниот избледен стил на килимот и ладните бои ќе ја претворат вашата соба во вечно гроздобер повлекување. Единствените мешавини на крем и кул сиви се извонреден асортиман што резултира во уметничко производство идеално за вашата исклучителна просторија оваа килим со поткрепа на јута за долготрајна издржливост, стил и елеганција. Дизајнерски трелис изгледаат и чувствуваат со убави мулти бои на јаглен и чад сива боја. Машина направена од полипропилен и лесна грижа. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата