• Свеж
Georgeорџ Машки и големи машка качулка, големина S-3XL

Georgeорџ Машки и големи машка качулка, големина S-3XL

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Преиспитајте ја вашата техника за положување. Овој машки елек од Georgeорџ има отстранлив аспиратор дизајниран со мека и трајна ткаена ткаенина со ватирање. Овој елек има класичен изглед и може да се носи како слојно парче во текот на денот. Со затворање на целосна зип на предната страна, овој елек е целосно обложен со мека маичка плетена ткаенина за максимална удобност. Аспираторот е направен во двоен дрес и е отстранлив со помош на копчиња и јамки. Веста доаѓа со две џебови на рацете кои исто така можат да се користат за складирање или да ги чувате рацете топли. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 6'1 "и носи големина M. fit : опуштена. Тежина : средна тежина. Јака : исмејувачки врат; отстранлив аспиратор со копчиња. Затворање : Предно затворање на поштенски патенти. Ракави : Без ракави. Карактеристики : Прилагодливо влечење на аспираторот; јамка за закачалка; модерно модерно;

Особините

Најдобрите понуди во категоријата