• Свеж
Faze Boys кратки ракави очила за очила за сонце од кошула со 4-18

Faze Boys кратки ракави очила за очила за сонце од кошула со 4-18

DEN 271.68
Стока
Достапно е за нарачката

Очила за сонце со кратки ракави ткаени кошула. Ако барате лежерна и лесна, тогаш ова кошула со меко миење на копчето е за вас. Бидејќи секој ден треба да го има својот дел од авантурите, имаме неколку удари со отпечатоци за да се совпаднат. 100% памук. Кратки ракави. Машина за перење. Предна плоча на копчето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата